2011-11-17

Respublikinė langų ir durų gamintojų asociacija atstovaudama asociacijos narius taip pat siekdama kad Lietuvoje būtų parduodami tik kokybiški ir Lietuvos klimatines sąlygas atitinkantys plastikiniai ir mediniai langai ir durys pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Ne maisto prekių kokybės inspekcija. RLDG asociacija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Valstybine mokesčių inspekcija.

Sutinkamai pasirašytoms su Valstybės institucijomis sutartimis, asociacija konsultuos , patars ir (teisės aktais nustatyta tvarka) dalyvaus sprendžiant langų ir durų gamybos ir jų montavimo kokybės klausimus pas Lietuvos vartotojus.

Šios sutartys tampa aktualios ir naudingos abiems pusėms ir ypač Lietuvos gyventojams dabar kuomet įsibėgėja gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų renovacija, dalinai arba pilnumoje, finansuojama valstybės lėšomis.

Asociacija kviečia visus Lietuvos langų ir durų gamintojus konsultuotis asociacijoje langų ,durų gamybos ir jų montavimo klausimais. Lietuvos vartotojus langų ,durų užsakovus prašome teikti informaciją apie atskirų įmonių gaminamų langų ir durų gamybos ir montavimo kokybės problemas.

Asociacijos el. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , Tel/fax 8-5-2121216