2015-04-23

Konferencija – „Langų gamyba ir montavimas, iššūkiai ir galimybės“

Respublikinė langų ir durų gamintojų asociacija parodos RESTA-2015 metu 2015-04-23d. organizavo konferenciją –„Langų gamyba ir montavimas, iššūkiai ir galimybės“.

Konferencijos metu asociacijos specialistai pristatė Montavimo taisyklių „Langų, durų ir jų konstrukcijų montavimas“ naujai parengtą 2015metų versiją.

Pasiekimai langų gamybos technologiniame procese ,taip pat atsiradusios naujos ,labai geromis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčios medžiagos leidžia langą patikimai sumontuoti o atsakingai dirbant- vartotojas gauna geresnį produktą (langą) su daug geresnėmis jo eksploatacinėmis savybėmis.

Konferencijoje dalyvavo ne tik langų gamintojai, statybininkai, statybinių medžiagų tiekėjai bet ir vartotojai.

Ne paslaptis kad pavieniai langų gamintojai kurie nesiburia į jokias asociacijas, stengiasi dirbti „šešėlyje“, gamina arba įveža ir parduoda Lietuvoje abejotinos kokybės langų produkciją, stengiasi išvengti bet kokios atsakomybės už blogai atliktus lango pagaminimo ar montavimo darbus, apgaudinėja vartotoją. Tam kad įvertinti tokių „ langų gamintojų“ veikas į konferenciją atvykę Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai, Ne maisto produktų kokybės inspekcijos atstovai pasidalino savo sukaupta patirtimi apie Lietuvos vartotojų „nuotykius“ pasinaudojus tokių langų gamintojų paslaugomis.

Konferencijoje dalyvavo didesnė dalis visų Aplinkos ministerijos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos specialistų, kurie išgirdo ne tik teorinius dalykus apie teisingą lango montavimą bet ir galėjo vaizdžiai pamatyti šio proceso demonstravimą viename iš asociacijos įmonių stendų.

Kviečiame domėtis ir ateityje asociacijos veikla.

Asociacijos direktorius,
Arvydas Klimkevičius

RLDGA_Montavimo_taisykliu_nauja_redakcija_RESTA_2015
Montavimo_siules_techniniai_ypatumai_RESTA_2015
Ne_maisto_inspekcijos_skundu_del_langu_ir_duru_apzvalga_RESTA_2015
Pastatu_energinio_naudingumo_reikalavimu_pokyciai_RESTA_2015
Valstybine_vartotoju_teisiu_apsaugos_tarnyba_RESTA_2015