„Vudesta“ UAB

  Vadovas Andrius Toliautas  
  Įmonės kodas 300151934  
  Adresas Dariaus ir Girėno g. 47A, Seda, LT-89383 Mažeikių r. sav.  
  Telefonas +370 443 46 110  
  Faksas +370 443 46 110  
  Mobilus +370 614 70 496  
  Elektroninio pašto adresas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
  Interneto svetainė http://vudesta.lt/  
  Veikla:
  • Medžio gaminiai
 

2005 metais įkurta medinių langų – durų gamybos įmonė UAB „VUDESTA“ - tai jau daugiau nei 10 gamybos patirties metų sukaupusi bendrovė, kurioje dirba aukštą kvalifikaciją turintis patyrusių specialistų kolektyvas. Mūsų darbas pasižymi ne tik išskirtiniais gamybos ir darbo principais, bet ir požiūriu - langai ir durys mums yra ne tik architektūrinės detalės, bet ir simbolinis ryšys su pasauliu.

Pagrindinė įmonės veikla: europinio ir skandinaviško tipo medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų, durų, stumdomų sistemų ir kitų konstrukcijų projektavimas, gamyba bei montavimas.

Nuo pat veiklos pradžios įmonė orientavosi į gaminių eksportą, šis tikslas išliko svarbus ir iki šių dienų. Kasmet eksportuojame net iki 90% pagamintos produkcijos – langų bei durų. Mūsų gaminiais jau prekiaujama didžiojoje dalyje Europos valstybių, tačiau pagrindinėmis eksporto rinkomis šiuo metu laikome Skandinavijos šalis: Norvegiją, Daniją bei Švediją. Šiose valstybėse esame užmezgę tvirčiausius ryšius su vietinėmis statybos įmonėmis.

UAB „VUDESTA“ siūlo itin aukštos kokybės, savo gamybos produkciją, kurią galime paprastai pritaikyti prie įvairiausių išskirtinių klientų pageidavimų. Tiksliai bei profesionaliai pagaminti langų profiliai nepraleidžia drėgmės ir teršalų, o įleidžiami guminiai tarpikliai saugo nuo vėjo, sumažina triukšmą, bei šilumos nuostolius. Europinio tipo langai yra kaustomi Vokietijos firmos “ROTO FRANK AG” sistemos apkaustais, kurie leidžia langą atidaryti ir atversti. Skandinaviško tipo langams naudojame kokybiškus „IPA“ „ASSA ABLOY“, „PN UNI“ produktus turinčius serfikatus, atitikties deklaracijas. UAB „VUDESTA“ gaminama produkcija yra nuolat tobulinama, kad atitiktų visus ES standartus. Esame įdiegę kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN ISO 9001:2008 (ISO 9001:2008), LST EN ISO 14001:2005 (ISO 14001:2004) standartus. UAB “Vudesta” kolektyvas siekia bendro tikslo – kad mūsų gaminama produkcija būtų kokybiška ir laiku pasiektų užsakovą.

Siekiame, kad klientai būtų visapusiškai patenkinti, todėl mūsų komandoje dirba tik aukštos kvalifikacijos, ilgą patirtį sukaupę specialistai, o gamybai naudojamos tik kokybiškos ir patikimos medžiagos. Gamybos procesas nuolat tobulinamas gilinant žinias ir atnaujinant technologijas.